KRAV MAGA


Od roku 2010 vyučuji izraelský sebeobranný systém krav maga a byl jsem na začátku rozvoje krav magy v České republice. V letech 2010-2019 jsem zastupoval v Mladé Boleslavi a okolí českou pobočku izraelské organizace Krav Maga Global, kterou vedl Eyal Yanilov. Od konce roku 2019 patřím pod rakouskou organizaci SAMI International, kterou založil Peter Weckauf. Jsem oficiálním zástupcem této organizace na Mladoboleslavsku pod názvem SAMI Mladoboleslavsko. V obou organizacích jsem obdržel jeden z nejvyšších technických levelů krav magy v České republice. Pravidelně se vzdělávám v oblasti bojových a sebeobranných systémů od českých i zahraničních expertů. Mám více než dvanáctileté zkušenosti z mezinárodních tréninkových akcí (Izrael, Německo, Velká Británie, Polsko, Chorvatsko, Rakousko). Spolupracuji také s několika dalšími instruktory, kteří zajišťují výuku v některých kurzech a tréninkových skupinách.

Vyučujeme krav magu děti, mládež, dospělé, pouze ženy a seniory. Dále pořádáme různé specifické akce jako např. tematické semináře, víkendové akce, semináře pro školy a školky, přednášky pro seniory, příměstské tábory, teambuildingové akce apod. Většina našich tréninků probíhá ve speciálně vybaveném tréninkovém sále, další tréninky máme ve školních tělocvičnách. Aktuálně učíme v Mladé Boleslavi a Mimoni cca 350 studentů! V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.


TRÉNINKY DOSPĚLÝCH


V začátečnických kurzech, které trvají 5 měsíců, se naučíte základům sebeobrany po stránce technické, taktické, psychické a fyzické. Cílem je připravit vás na řešení základních konfliktních situací. Velký důraz je také kladen na prevenci a bezpečné chování – tedy na teoretické znalosti, jejichž aplikace do běžného života výrazně zvýší šanci být úspěšný v takové situaci. Vhodné pro muže i ženy.

V pokročilých třídách, které probíhají nepřetržitě, se zaměřujeme na složitější problémy a situace jako např. obrany proti různým útokům a hrozbám zbraněmi (nůž, tyč, střelná zbraň, různé předměty apod.), pokročilý boj na zemi, řešení více útočníků, ochrana třetí osoby, boj v uzavřených prostorech (CQB) a dopravních prostředcích.

Velmi oblíbené jsou také tříměsíční kurzy pouze pro ženy, které jsou zaměřeny na nejčastější napadení a útoky mířené proti ženám. Tréninky krav magy pro ženy posilují sebedůvěru, pomáhají překonat pocit bezmocnosti a připravují ženy na řešení konfliktních situací kdykoliv nastanou. Cílem těchto kurzů je, aby byly schopny začlenit základní prvky bezpečného chování do každodenního života bez většího zasahování do svého životního stylu. Po skončení kurzu je možné nastoupit do pokročilé třídy žen nebo do pokročilé smíšené třídy.

Od roku 2019 také pořádáme, společně s komunitním centrem Klementinka Mladá Boleslav, přednášky o osobní bezpečnosti a kurzy krav magy pro seniory. Kurzy mají většinou 12 hodinových lekcí a obsahují všechny podstatné informace a dovednosti, které by měl každý senior znát. Důraz klademe především na prevenci a bezpečné chování.

Dále nabízíme akce typu „teambuilding“, vánoční večírek apod. Rádi pro vás uspořádáme speciální akci, kde bude hrát hlavní roli sebeobrana krav maga. Nejen, že se naučíte něco praktického ohledně své osobní bezpečnosti, ale také se skvěle pobavíte! Přijedeme za vámi i s veškerým vybavením. Stačí nám jen vymezit prostor, kde vše podnikneme (popř. zajistíme prostor my).


TRÉNINKY DĚTÍ A MLÁDEŽE


Cílem pravidelných tréninků pro děti od 4 let je výuka sebeobranného systému krav maga zábavnou a nenásilnou formou. Tréninky jsou zaměřeny na řešení problémů s vrstevníky, dospělým agresorem a všeobecnou bezpečnost. Kromě výuky technik se věnují instruktoři také prevenci a bezpečnému chování, které je pro osobní bezpečnost dětí a teenagerů nejdůležitější. Nechybí samozřejmě pohyb, přiměřená fyzická zátěž, soutěže a hry. Kromě pravidelné výuky také pořádáme speciální víkendové semináře, akce s přespáním v tělocvičně a příměstské tábory.

Co tréninky dětem a mládeži přinesou?


SEMINÁŘE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY


Několik let se také zaměřujeme na semináře osobní bezpečnosti pro školy a školky, kde učíme děti a mládež obecným základům bezpečnosti a co dělat v případech ohrožení dospělou osobou. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Nabídka seminářů pro školy a školky:


Rozpis tréninků 1. 7. - 4. 9. 2022

Pouze individuálně domlouvané tréninky.

Rozpis tréninků od 5. 9. 2022

V případě zájmu o tréninky mě prosím kontaktujte. Nástup na tréninky je možný pouze po předchozí domluvě.


MLADÁ BOLESLAV - DOSPĚLÍ


NOVÁ Třída ZAČÁTEČNÍCI - čtvrtek 20:30-22:00 - více informací a možnost přihlášení ZDE

Třída POKROČILÍ I. - pondělí 19:00-20:30
Třída POKROČILÍ II. - neděle 19:15-20:45
Třída POKROČILÉ ženy - středa 18:15-19:25
NOVÁ Třída ZAČÁTEČNICE ženy - středa 19:30-21:00 - více informací a možnost přihlášení ZDE

Třída KONDIČNÍ mix - čtvrtek 17:00-18:00

Šikana u dětí a její řešení - neděle 18. 9. 2022 - více informací a možnost přihlášení ZDE
Domácí násilí a jeho řešení
 - neděle 2. 10. 2022 -  více informací a možnost přihlášení ZDE


MLADÁ BOLESLAV - DĚTI A MLÁDEŽ


Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - pondělí 15:00-16:00
Třída děti 6-8 let POKROČILÉ - pondělí 16:15-17:00
Třída mládež 13-16 let POKROČILÁ - pondělí 17:15-18:30

Třída děti 4-5 let POKROČILÉ - úterý 15:00-15:45
NOVÁ Třída děti 6-8 let ​ZAČÁTEČNÍCI - úterý 16:00-16:45 - více informací a možnost přihlášení ZDE
Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - úterý 17:00-18:00

Třída děti 6-8 let POKROČILÉ - středa 15:00-15:45
NOVÁ Třída děti 9-12 let ​ZAČÁTEČNÍCI - středa 15:55-16:55 - více informací a možnost přihlášení ZDE
Třída děti 9-12 let POKROČILÉ - středa 17:05-18:05

NOVÁ Třída děti 4-5 let ​ZAČÁTEČNÍCI - čtvrtek 15:00-15:45 - více informací a možnost přihlášení ZDE
Třída děti 6-8 let POKROČILÉ - čtvrtek 16:00-16:45


MIMOŇ - DOSPĚLÍ


Třída DOSPĚLÍ - neděle 17:30-19:30 - nábor pro nové zájemce od 9/2022 - více informací a možnost přihlášení ZDE


Cena tréninků

Ceny se liší podle kategorie studentů a délky členství. Info o cenách naleznete u každého nově vypsaného tréninku nebo kurzu.


Adresy konání tréninků

Petr Mazal Institut
U Stadionu 1234
Mladá Boleslav

Gymnázium Mimoň
Letná 263
Mimoň